On-line kurzy jako základ

 

Nechci, abyste mi platili za to, že pořád opakuju základní věci jednotlivým studentům. Raději jsem ušetřil svůj čas, ale hlavně vaše peníze tím, že jsem shrnul vše i s procvičováním do on-line kurzů, které jsou stavěné pro každého. Celý předmět se naučíte za cenu 1,5 lekce individuálního doučování!

Individuální konzultace jedině efektivně

Základ máme a můžeme se věnovat tomu opravdu důležitému. Cokoliv nejasného vysvětlím a hlavně si spolu nastavíme cíl celého procesu tak, abychom vybrali co nejlepší postup právě vám na míru. Individuální čas je drahý, ale díky základu z on-line kurzů ho jsme schopni stáhnout na minimum a naučit se maximum.

Začněte s materiály zdarma už teď!

Chcete na sobě pracovat a zrovna nevíte kde začít? Každý týden dva vám pošlu exkluzivně vzdělávací krátké video s něčím, co se můžete snadno naučit a zazáříte. Chcete vědět, jak se ….(tady pls doplň Ty)

Moderní metoda efektivního učení má šetřit peníze i nervy!

 • Nedaří se vám (nebo synovi či dceři) ve škole tak, jak byste chtěli? Možná jen potřebujete individuální přístup a analýzu odborníka.
 • Říkáte si, že nejste zoufalý případ? Při doučování můžete získat velkou výhodu do budoucnosti

Slabé stránky změňte v silné a získejte náskok!

Slabé stránky změňte v silné a získejte náskok!

 • Najdeme společně vztah k látce, která vám nikdy nešla…
 • Mám pro vás navíc i online kurzy, kde vysvětluji vše bez stresu a buzerace. Postupujte vlastním tempem.

“Proboha, co v té hlavě máš?!”

 • Jako vážně? Víte o někom, komu už tato nebo podobná věta nějak pomohla?
 • Možná jste už někdy slyšeli od učitele tuto větu, a tím definitivně ztratili zájem o obor…

“Technické obory nejsou pro každého”

 • Předsudků už bylo hodně. Před pár lety byste například nenarazili na holku programátorku a podívejte dneska 🙂
 • Já neříkám, že jsou technické obory pro všechny hlavy, ale pro rozpoznání talentu se dá udělat často mnohem víc, než vidím na školách.
 • Se žákem nebo studentem se věnuji rozpoznání jeho talentu, což je krátká časová investice, ze které bude těžit celý život.

A teď – “Proč já?” aneb kdo jsem a co umím

 • Jsem učitel odborných předmětů na prestižní škole SPŠE Ječná a po večerech nadšeně vyrábím profíky v programátorské soukromé škole ITStep.
 • Vidím každý den nedostatky ve výuce programování, Linuxu nebo elektrotechniky na žácích, kteří ke mně přicházejí pro pomoc.

A co s tím budem dělat? 🙂

 •  Se žákem nebo studentem si vždy sednu a zhodnotím jeho stav, možnosti a motivaci. Nastavíme si společně reálné cíle, kterých žák s mou pomocí postupně dosahuje. Poskytuji motivaci a žáka naučím, jak na to, aby se mu do budoucna na technických školách dařilo.

REFERENCE: Co o mně říkají ti, se kterými jsem pracoval

“Doučování otevřelo synovi cestu k IT oboru”

Ačkoliv byl můj syn v programování úplný začátečník, pod vedením pana Masopusta se mu povedlo programovací předměty dohnat. Panu Masopustovi se podařilo Ondřeje vést a poutavou formou mu vysvětlovat danou látku a Ondřej si jeho hodiny velmi pochvaloval. Byli jsme tak spokojeni, že i po skončení výuky navštěvoval syn pana Masopusta soukromě a bral hodiny nejen z programovacích jazyků, ale i z matematiky a fyziky, pokud to situace vyžadovala.

 Ing. Vladimír Měchura, otec studenta ČVUT

Rozhodli jste se na sobě zapracovat?

 • Výborně! To je totiž první krok k tomu se opravdu stát odborníkem. A je opravdu jedno, jestli aspirujete na programátora, síťaře nebo technika. A už vůbec nejde jen o nějaké suchopárné studium, za vším je třeba vidět souvislosti.

Jaká je cena?

 • Za 60minutové doučování včetně individuální analýzy studenta zaplatíte 500 Kč.

Napište mi o doučování

(odpovídám do jednoho pracovního dne)

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Nebo to nejdřív to chcete zkusit s online kurzem?